SKAIDRŪS TENTAI

Reikia pavėsinės, užuovėjos, ar papildomų patalpų lauko kavinei?

Sprendimas: karkasinių konstrukcijų užuovėjos, lauko kavinėms, restoranams.

• Tentinės palapinės, pavėsinės, paviljonai yra itin populiarūs tarp viešo maitinimo įstaigų, kadangi gaminiai lengvai sumontuojami, bei esant poreikiui lengvai išmontuojami.

• Tai tapo įprasta lauko kavinių, restoranų, mažmeninės prekybos vietų teritoriją. Gaminiai dažnai naudojami oficialių ir socialinių renginių, po atviru dangumi vieta – pavyzdžiui, vestuvėms, prezentacijoms, konferencijoms ir tt…

• Lauko pavėsinės, viešo maitinimo įstaigoms, kavinėms tai galimybė plėsti verslą, tai papildoma erdvė klientams, atvirame ore. Tai suteikia galimybę mėgautis gamta, geru oru, ar užuovėja nuo oro pokyčių, vėjo, lietaus.

• Pavėsinės gaminamos iš metalo arba aliuminio profilio, PVC stogo ir sienų, galimybė derinti su stiklo, ar medžio konstrukcijomis, kurios būtų kaip sienelės.

• Surenkamų konstrukcijų metalo rėmas, konstrukcijos yra apsaugotos nuo bet kokių korozijos procesų, nerūdija. Pavėsinės yra atsparios nepalankioms oro sąlygoms, vėjui, pavėsinių audinį sunku suplėšyti, jis nedegus. Audinys neblunka saulėje, atsparus UV, neišskiria jokių nuodingų medžiagų, ir gali būti naudojamas daugelį metų.

• Dizainas yra pritaikomas pagal individualius užsakovo reikalavimus. Galimybė pagaminti pavėsines su atspausdinta reklama ar logotipu, ar skaidrūs tentai sukurs, ar pabrėš jūsų savitą stilių.

Jei vis dar neapsisprendžiate, bei nežinote, kaip tai įgyvendinti, mūsų specialistai sukurs individualų projektą, atitinkantį Jūsų reikalavimus, bei poreikius.